.

.

Kedvezménnyel
10Meters,LC/PC-FC/PC,Duplex,OM2 Multimódusú 50/125,LC, hogy FC Optikai Patch Kábel

10Meters,LC/PC-FC/PC,Duplex,OM2 Multimódusú 50/125,LC, hogy FC Optikai Patch Kábel

HUF 3645.00

Árukból
A raktárban


Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű,
Multimódusú 50/125, Duplex, OM2,10 Méter
Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.
Műszaki Adatok :
Rendelési információk :
Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus : APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabása
Megjegyzés : Az optikai kábel 50/125um. Kábel átmérő 3.0 mm 62.5/125um is rendelkezésre állnak, ha akarom, már 62,5/125um, kérem tudassa velem, amikor a PO.
Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás. Minden importáló adók a felelősség a vevőt. Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár. Ha meg akarod változtatni a címet, pls kérjük lépjen velünk kapcsolatba,Különben bármilyen változás információk figyelmen kívül lehet hagyni, ha egyszer útnak,
MEGJEGYZÉS :
A tétel kerülnének ki a HK;
Szállítási idő változó, 3-tól 25 munkanap :
USA-ban/Fő Európai10~15working nap
Más országok15~25working nap
Sürgős igény,pls kedves válassza az express mint a DHL,UPS,a Fedex, stb.
Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.
Nagy tételben Vásárlók Kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál! ! ! ! ! ! ! !
Garancia&Visszatér biztosítunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás. Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere. Minden terméket kell az eredeti állapot. Áru sérült vagy hiányzó alkatrészeket nem térítendő
Lépjen Velünk kapcsolatba, reméljük, hogy elégedett vagy a termék -, illetve szolgáltatási majd megjutalmaz minket egy öt csillagos minősítést. A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben dolgozni. Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás. Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést. Fogunk választ minden kérdésre 24 órán belül (kivéve a Hétvégén, Ünnep ). Akkor mi megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a problémát minél hamarabb.
Rólunk Üdvözöljük a vatera piacterén bolt! Alapította 2008-ban, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas optikai adó,optikai patch kábelek, valamint optikai berendezés.A termék szállított területeken Kínából a világ minden tájáról, új eladó a vatera piacterén, azonban a nagy csapat, elsődleges források, felajánljuk a jobb minőség, a Versenyképes ár, illetve a körültekintő szolgáltatás.

Részletes specifikációk

Márka Név:
EB-LINK
Modell Száma:
EBMD5LCFC010
Állapot:
Új
Kábel hossza:
10meters
Egy Csatlakozó:
LC
Csatlakozó B:
FC
kábel típusa:
Duplex
Core gladding átmérő:
50/125
Rost Típus:
OM2
szín:
Narancs
Rost átmérő:
3.0 mm
Testre:
Támogatás
Termék-kiegészítések
HUF 9450.00

Kirisun KB760 DC7.4 V 1500m Ah Liion Akkumulátor Kirisun S760 FP460 Digitális kétirányú rádióMűszaki adatok : Modell Szám : KB760Kémia : LiionKapacitás : 1500m AhFeszültség : 7.4 VA Csomag Tartalma : 1×KB760 1500m Ah Liion Akkumulátor1×ÖvcsipeszÖssze Vásárlás : Kínálunk össze vásárlási kedvezmény, Vásárlás több,spórolni...

HUF 12960.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 3240.00

1 LeírásAlkalmazása az átlátszó optikai kábel csatlakozó rendszer, főleg a telepítés a család, lehet egyszerűsíteni a konstrukció feltételeinek, de nem befolyásolja a lakberendezés hatása.2 FunkcióAlacsony beiktatási vissza reflexiós veszteségJó exchangeabilityJó TartósságMagas hőmérséklet stabilitás.Kiváló Minőségű, Szabványos PC / UPC / APC PolírozásSzabvány : IEC B Osztály3 Optikai Teljesítmény Elem PC UPC APC Vizsgálat Hullámhossz (nm ) 1310nm&1550nm beiktatási Max (d B) 0.25 Vissza Veszteség (d B) 50 55 603 D Szemüveg : Elem UPC APC Φ0.125mm Φ0.25mm Φ0.125mm Φ0.25mmes Körzetben Görbe(mm) 7~25 10~25 5~12 Apex Offset(um) ≤50 Szál Magasság(nm) 0.5re Polírozás Szög(°) 8±0.3Hogyan Kell Használni

HUF 5400.00

JELLEMZŐKTulajdonít ellen felhasználó torkát, felvette audio közvetlenül a hangszalagok rezgések, amely blokkolja a háttérzaj tökéletesenBeépített ADÓVEVŐmikrofon, t aik figyelj tartása nélkül, a rádió, Magas minőségű, zajszűrő mikrofon kiváló továbbított hang Átlátszó akusztikcső ,tiszta hangzás érdekében, hogy nincs hallás fáradtság még rajta egy hosszú idő alatt megerőltető szabadtéri tevékenység.Készült jó minőségű, tartós kábel, ellenállás, hogy húzzaKompatibilis Motorola Modellek : GP140, GP320, GP328, GP329, GP338, GP339, GP340, GP360, GP380, GP640, GP680, GP1280MTX850, MTX850 LS, MTX900, MTX950, MTX960, MTX8250, MTX8250 LS, MTX9250PR860, PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550, PRO5750, PRO7150, PRO7350, PRO7450, PRO7550, PRO7750, PRO9150, PTX700, PTX760, PTX7801...

HUF 5386.50

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 11253.60

Új Baofeng UV5 R kétirányú rádió 128 CH kétsávos Kettős Kijelző 38 KMegy nyílt terület, Walkie Talkie, Fekete Szín Ingyenes Earphoe Kék SzínLeírás : Ez egy tétel ideális rövid távolságra kommunikáció...

HUF 36720.00

Kirisun PT5200 UHF 420470 MHZ Hordozható Profi kétirányú RádióJellemzők : Kompakt Méret, Könnyű SúlyKompakt kialakítás lehetővé teszi, hogy ez a PT5200 rádió könnyen hordozható.Csatorna Angyali ÜdvözletAz aktuális csatorna száma lehet hallottam, amikor elforgatja a csatorna gombot.VizsgálatA rádió is folyamatosan vizsgálat minden csatorna a vizsgálat lista, aktív beszélgetést.Foglalt Csatorna KizárásMegakadályozza, hogy a beavatkozás a beszélgetést...

HUF 178200.00

1×8 Mini Optikai KapcsolóJellemzőkAlacsony BeiktatásiSzéles HullámhosszTartományAlacsony ÁthallásMagas Stabilitás, Nagy MegbízhatóságEpoxiingyenes Optikai elérési ÚtReteszelés, mind a NemreteszelésAlkalmazásokCsatorna BlokkolóKonfigurálható Add / DropRendszer FelügyeletMűszerekTeljesítményParaméterek1×8 Mini Optikai kapcsolóHullámhossz Tartománynm1260~1650Működési Hullámhossznm1310 / 1490 / 1550 / 1625 / 1650Beiktatásid B≤1.0Vissza Veszteségd B≥55Áthallásd B≥55PDLd B≤0.1WDLd BLegfeljebb 0.3Ismételhetőségd BLegfeljebb±0.02TápegységV3.0 vagy 5.0Életre timetimestitimestimesmestimesIdő10 MillióVáltás IdejemsLegfeljebb 10Rost TípusSM, vagy MMÁtviteli Teljesítménym WLegfeljebb 500Működési Hőmérséklet° C40~+85Tárolási Hőmérséklet° C40~+85Tömegg16Dimenziómm(L)27×(W)12.6×(H)8.0 (±0.2)A fenti specifikáció, vagy az eszköz nélkül csatlakozóMódHullámhosszFeszültség TípusEllenőrzési ModellRost TípusRost ÁtmérőSzál HosszaCsatlakozóS : SM13 : 1310nm14 : 1490nm15 : 1550nm162 : 1625nm165 : 1650nm13 / 15 : 1310 / 1550nm3 : 3 V5 : 5 VL : ReteszelésN : Nem Reteszelés59 : 9 / 12525 : 250um90 : 900um20 : 2,0 mm05 : 0,5 m10 : 1.0 m15 : 1.5 mOO : NincsFP : FC / PCFA : FC / APCSP : SC / PCSA : SC / APCSTP : ST / PCIN : ST / APCLP : LC / PCLA : LC / APCMikor képek, leírások nem egyeznek,A leírásának, címének helyesA kép csak tájékoztató jellegű...

HUF 8640.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 24070.50

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 9957.60

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 7338.60

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 11253.60

Új Baofeng UV5 R kétirányú rádió 128 CH kétsávos Kettős Kijelző 38 KMa nyílt terület, Walkie Talkie, Fekete Szín Ingyenes Earphoe Sárga SzínLeírás : Ez a tétel ideális rövid távolságra kommunikáció...

HUF 13270.50

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó

HUF 4320.00

Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Multimódusú 50 / 125, Duplex, OM2, 15 MéterMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaMegjegyzés : Az optikai kábel 50 / 125um...

HUF 5184.00

Nagykereskedelmi Magas Minőségű, Fehér Színű, 2 mag FTTH mezőbe , Elosztó Doboz KulcsMi Távközlési berendezés gyártó, amely saját gyári 14 éves termelésa tapasztalat,a fő termékek száloptikai kábel patch kábel , patch panel , felmondás doboz ,FTTH mezőbe , keystone jack , lankábel ,stb.Üdv engem megkérdezni, hogy további termékek árát.A szolgáltatás : 1.Mintát annak érdekében áll rendelkezésre,kérjük, lépjen kapcsolatba velem a detials.2.3 év Garancia,csere minőségi probléma.3.Rendelés több mint $999,egy VFL ingyenes.