.

.

Kedvezménnyel
15Meters,LC/PC-FC/PC,Duplex,OM2 Multimódusú 50/125,LC, hogy FC Optikai Patch Kábel

15Meters,LC/PC-FC/PC,Duplex,OM2 Multimódusú 50/125,LC, hogy FC Optikai Patch Kábel

HUF 4320.00

Árukból
A raktárban


Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű,
Multimódusú 50/125, Duplex, OM2, 15 Méter
Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.
Műszaki Adatok :
Rendelési információk :
Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus : APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabása
Megjegyzés : Az optikai kábel 50/125um. Kábel átmérő 3.0 mm 62.5/125um is rendelkezésre állnak, ha akarom, már 62,5/125um, kérem tudassa velem, amikor a PO.
Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás. Minden importáló adók a felelősség a vevőt. Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár. Ha meg akarod változtatni a címet, pls kérjük lépjen velünk kapcsolatba,Különben bármilyen változás információk figyelmen kívül lehet hagyni, ha egyszer útnak,
MEGJEGYZÉS :
A tétel kerülnének ki a HK;
Szállítási idő változó, 3-tól 25 munkanap :
USA-ban/Fő Európai10~15working nap
Más országok15~25working nap
Sürgős igény,pls kedves válassza az express mint a DHL,UPS,a Fedex, stb.
Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.
Nagy tételben Vásárlók Kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál! ! ! ! ! ! ! !
Garancia&Visszatér biztosítunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás. Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere. Minden terméket kell az eredeti állapot. Áru sérült vagy hiányzó alkatrészeket nem térítendő
Lépjen Velünk kapcsolatba, reméljük, hogy elégedett vagy a termék -, illetve szolgáltatási majd megjutalmaz minket egy öt csillagos minősítést. A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben dolgozni. Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás. Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést. Fogunk választ minden kérdésre 24 órán belül (kivéve a Hétvégén, Ünnep ). Akkor mi megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a problémát minél hamarabb.
Rólunk Üdvözöljük a vatera piacterén bolt! Alapította 2008-ban, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas optikai adó,optikai patch kábelek, valamint optikai berendezés.A termék szállított területeken Kínából a világ minden tájáról, új eladó a vatera piacterén, azonban a nagy csapat, elsődleges források, felajánljuk a jobb minőség, a Versenyképes ár, illetve a körültekintő szolgáltatás.

Részletes specifikációk

Márka Név:
EB-LINK
Modell Száma:
EBMD5LCFC015
Állapot:
Új
Kábel hossza:
15meters
Egy Csatlakozó:
LC
Csatlakozó B:
FC
kábel típusa:
Duplex
Core gladding átmérő:
50/125
Rost Típus:
OM2
szín:
Narancs
Rost átmérő:
3.0 mm
Testre:
Támogatás
Termék-kiegészítések
HUF 9957.60

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 9450.00

Kirisun KB760 DC7.4 V 1500m Ah Liion Akkumulátor Kirisun S760 FP460 Digitális kétirányú rádióMűszaki adatok : Modell Szám : KB760Kémia : LiionKapacitás : 1500m AhFeszültség : 7.4 VA Csomag Tartalma : 1×KB760 1500m Ah Liion Akkumulátor1×ÖvcsipeszÖssze Vásárlás : Kínálunk össze vásárlási kedvezmény, Vásárlás több,spórolni...

HUF 18897.30

Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Multimódusú 62.5 / 125, OM1,Duplex,100 MetersMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaMegjegyzés : Az optikai kábel 50 / 125um...

HUF 15970.50

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 36720.00

Kirisun PT5200 UHF 420470 MHZ Hordozható Profi kétirányú RádióJellemzők : Kompakt Méret, Könnyű SúlyKompakt kialakítás lehetővé teszi, hogy ez a PT5200 rádió könnyen hordozható.Csatorna Angyali ÜdvözletAz aktuális csatorna száma lehet hallottam, amikor elforgatja a csatorna gombot.VizsgálatA rádió is folyamatosan vizsgálat minden csatorna a vizsgálat lista, aktív beszélgetést.Foglalt Csatorna KizárásMegakadályozza, hogy a beavatkozás a beszélgetést...

HUF 81000.00

1 U Rack (2 bemenet 8 kimenet) Kettős Rost 4 Csatornás DWDM Mux DemuxJellemzőkAlacsony BeiktatásiMagas ElszigeteltségAlacsony PDLKompakt TervezésJó channeles egységességAlkalmazásokDWDM RendszerPON HálózatokCATV LinkekÜvegszálas optikai erősítőHullámhossz routingMűszaki adatokElemEgységParaméterekCsatornaosztásGHzes100 GHZHullámhossz TartományA C sávos ITUcsatornákCsatorna KözpontoknmITUCsatornáklsz4Passbandwidthnm≥ + / 0.13Passband Tovagyűrűződ BLegfeljebb 0.5Csatorna Beiktatásid B≤1.5Csatorna EXP beiktatásid BLegfeljebb 1.8Elkülönítő (szomszédos csatorna)d B≥30Elkülönítő (nem szomszédos csatorna)d B≥ 40Polarizáció Függő Veszteségd BLegfeljebb 0.2Polarizáció Mód DiszperzióspsLegfeljebb 0.2Irányítottd B≥ 50Vissza Veszteségd B≥ 45Optikai Teljesítmény Kezelésem WLegfeljebb 500Működési Hőmérséklet Tartomány0 C5 70Tárolási Hőmérséklet Tartomány0 C40 +85Rost TípusNASMF28e+Csomag méretmmL100 x W80 x H10A specifikációk alapján a készülékek csatlakozó nélkülRendelési információk (DWDM504C20110)TermékGyakoriságaCsatornaITUcsatornaRost TípusSzál HosszaCsatlakozóDWDM10=100 G4=4 csatornaMásokC20= 1561.42 nmC21= 1560.61 nm..1=Puszta rost2=900um3=3.0 mm1=1m2=2m0=Nincs1=FC / APC2=FC / PC3=SC / APC4=SC / PC5=LC minőségi 100 G egyetlen szál LC csatlakozó, 4 csatorna DWDM modulMikor képek, leírások nem egyeznek,A leírásának, címének helyesA kép csak tájékoztató jellegű...

HUF 8721.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.GyártóHUAWEIGyártó CikkszámSPP5200 LPH1WLeírásEgyetlen mód Modul, SFP+,10 GBaseLR, 1310 NM10 KMSMSFP.Általános LeírásModul TípusaÁtviteli TávolságÁtviteli KözegÁtviteli HullámhosszCsatlakozó TípusaÁtviteli SebességÜzemi FeszültségSFP+10 kmEgyetlen mód Modul1310nmVontató LC10 Gb / s3.3 V

HUF 11253.60

Új Baofeng UV5 R kétirányú rádió 128 CH kétsávos Kettős Kijelző 38 KMa nyílt terület, Walkie Talkie, Fekete Szín Ingyenes Earphoe Sárga SzínLeírás : Ez a tétel ideális rövid távolságra kommunikáció...

HUF 45360.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó

HUF 53676.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 25650.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 5184.00

Nagykereskedelmi Magas Minőségű, Fehér Színű, 2 mag FTTH mezőbe , Elosztó Doboz KulcsMi Távközlési berendezés gyártó, amely saját gyári 14 éves termelésa tapasztalat,a fő termékek száloptikai kábel patch kábel , patch panel , felmondás doboz ,FTTH mezőbe , keystone jack , lankábel ,stb.Üdv engem megkérdezni, hogy további termékek árát.A szolgáltatás : 1.Mintát annak érdekében áll rendelkezésre,kérjük, lépjen kapcsolatba velem a detials.2.3 év Garancia,csere minőségi probléma.3.Rendelés több mint $999,egy VFL ingyenes.

HUF 178200.00

1×8 Mini Optikai KapcsolóJellemzőkAlacsony BeiktatásiSzéles HullámhosszTartományAlacsony ÁthallásMagas Stabilitás, Nagy MegbízhatóságEpoxiingyenes Optikai elérési ÚtReteszelés, mind a NemreteszelésAlkalmazásokCsatorna BlokkolóKonfigurálható Add / DropRendszer FelügyeletMűszerekTeljesítményParaméterek1×8 Mini Optikai kapcsolóHullámhossz Tartománynm1260~1650Működési Hullámhossznm1310 / 1490 / 1550 / 1625 / 1650Beiktatásid B≤1.0Vissza Veszteségd B≥55Áthallásd B≥55PDLd B≤0.1WDLd BLegfeljebb 0.3Ismételhetőségd BLegfeljebb±0.02TápegységV3.0 vagy 5.0Életre timetimestitimestimesmestimesIdő10 MillióVáltás IdejemsLegfeljebb 10Rost TípusSM, vagy MMÁtviteli Teljesítménym WLegfeljebb 500Működési Hőmérséklet° C40~+85Tárolási Hőmérséklet° C40~+85Tömegg16Dimenziómm(L)27×(W)12.6×(H)8.0 (±0.2)A fenti specifikáció, vagy az eszköz nélkül csatlakozóMódHullámhosszFeszültség TípusEllenőrzési ModellRost TípusRost ÁtmérőSzál HosszaCsatlakozóS : SM13 : 1310nm14 : 1490nm15 : 1550nm162 : 1625nm165 : 1650nm13 / 15 : 1310 / 1550nm3 : 3 V5 : 5 VL : ReteszelésN : Nem Reteszelés59 : 9 / 12525 : 250um90 : 900um20 : 2,0 mm05 : 0,5 m10 : 1.0 m15 : 1.5 mOO : NincsFP : FC / PCFA : FC / APCSP : SC / PCSA : SC / APCSTP : ST / PCIN : ST / APCLP : LC / PCLA : LC / APCMikor képek, leírások nem egyeznek,A leírásának, címének helyesA kép csak tájékoztató jellegű...

HUF 15795.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 13910.40

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 12960.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 5170.50

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 16756.20

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 14350.50

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.szóval, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek,Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.