.

.

Kedvezménnyel
3Meters LC/PC-ST/PC,3.0 mm Átmérőjű,OM1 Multimódusú 62.5/125,Duplex,LC ST Optikai Patch Kábel

3Meters LC/PC-ST/PC,3.0 mm Átmérőjű,OM1 Multimódusú 62.5/125,Duplex,LC ST Optikai Patch Kábel

HUF 2427.30

Árukból
A raktárban


Optikai Patch Kábel,LC/PC-ST/PC,3.0 mm Átmérőjű,
Multimódusú 62.5/125, OM1,Duplex,3 Meters
Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.
Műszaki Adatok :
Rendelési információk :
Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus : APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabása
Megjegyzés : Az optikai kábel 50/125um. Kábel átmérő 3.0 mm 62.5/125um is rendelkezésre állnak, ha akarom, már 62,5/125um, kérem tudassa velem, amikor a PO.
Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás. Minden importáló adók a felelősség a vevőt. Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár. Ha meg akarod változtatni a címet, pls kérjük lépjen velünk kapcsolatba,Különben bármilyen változás információk figyelmen kívül lehet hagyni, ha egyszer útnak,
MEGJEGYZÉS :
A tétel kerülnének ki a HK;
Szállítási idő változó, 3-tól 25 munkanap :
USA-ban/Fő Európai10~15working nap
Más országok15~25working nap
Sürgős igény,pls kedves válassza az express mint a DHL,UPS,a Fedex, stb.
Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.
Nagy tételben Vásárlók Kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál! ! ! ! ! ! ! !
Garancia&Visszatér biztosítunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás. Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere. Minden terméket kell az eredeti állapot. Áru sérült vagy hiányzó alkatrészeket nem térítendő
Lépjen Velünk kapcsolatba, reméljük, hogy elégedett vagy a termék -, illetve szolgáltatási majd megjutalmaz minket egy öt csillagos minősítést. A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben dolgozni. Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás. Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést. Fogunk választ minden kérdésre 24 órán belül (kivéve a Hétvégén, Ünnep ). Akkor mi megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a problémát minél hamarabb.
Rólunk Üdvözöljük a vatera piacterén bolt! Alapította 2008-ban, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas optikai adó,optikai patch kábelek, valamint optikai berendezés.A termék szállított területeken Kínából a világ minden tájáról, új eladó a vatera piacterén, azonban a nagy csapat, elsődleges források, felajánljuk a jobb minőség, a Versenyképes ár, illetve a körültekintő szolgáltatás.

Részletes specifikációk

Márka Név:
EB-LINK
Modell Száma:
EBMD6LCST003
Állapot:
Új
Kábel hossza:
3meters
Egy Csatlakozó:
LC
Csatlakozó B:
ST
kábel típusa:
Duplex
Core gladding átmérő:
62.5/125
Rost Típus:
OM1
szín:
Narancs
Rost átmérő:
3.0 mm
Testre:
Támogatás
Termék-kiegészítések
HUF 5813.00 6118.20

AkusztikCső Hangszóró, Fülhallgató Mikrofon, ADÓvevő Moto MTP850 Walkie Talkie Hordozható Rádió MTH800 MTH650 MTH850 MTS850

HUF 20247.30

Új Baofeng UV5 R kétirányú rádió 128 CH kétsávos Kettős Kijelző 38 KMa nyílt terület, Walkie Talkie, Fekete Szín Ingyenes Earphoe Kék SzínLeírás : Ez a tétel ideális rövid távolságra kommunikáció...

HUF 4050.00

Asztali Töltő Kenwood KNB29 N KNB30 A NiMH vagy Nicd Akkumulátor,TK3207 TK3217 TK3207 G TK2306 TK3200Műszaki adatok : Input : DC 100240 VKimenet : 13.8 VA Csomag Tartalma : 1×Asztali Töltő (nyújtunk megfelelő plug az adott országban)Össze Vásárlás : Kínálunk össze vásárlási kedvezmény, Vásárlás több,spórolni...

HUF 5386.50

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 4320.00

Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Multimódusú 50 / 125, Duplex, OM2, 15 MéterMegjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaMegjegyzés : Az optikai kábel 50 / 125um...

HUF 8640.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 8235.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 38485.80

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 9450.00

Kirisun KB760 DC7.4 V 1500m Ah Liion Akkumulátor Kirisun S760 FP460 Digitális kétirányú rádióMűszaki adatok : Modell Szám : KB760Kémia : LiionKapacitás : 1500m AhFeszültség : 7.4 VA Csomag Tartalma : 1×KB760 1500m Ah Liion Akkumulátor1×ÖvcsipeszÖssze Vásárlás : Kínálunk össze vásárlási kedvezmény, Vásárlás több,spórolni...

HUF 13270.50

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó

HUF 769500.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 2298.00 3191.40

Biztonsági Felügyeleti AkusztikLevegő Cső Fülhallgató Fülhallgató AVHordozható Rádió Motorola Walkie Talkie EP450 CP180 CP185 CP040Termék Leírás : 100% ban új. 2Pin galván dugót, tartós használata. Átlátszó, rugalmas akusztikcső, cserélhető. Puha műanyag füles jól illeszkedjen, hogy jobb vagy bal fülét. Beépített mikrofon, ADÓvevő(pushtotalk) gombot, szép érzés. Tiszta hangzás érdekében torzítás nélkül. Az alkalmazás az emberek dolgozni a rendőrség, katonaság, kórház, biztonsági hivatal, étkezde, stb..Használható a következő modellek : Kompatibilis Modellek : A MotorolaA GPSorozat : GP2000, GP2100, GP3188, GP3688, GP280 GP300, GP308, GP63, GP68, GP88, GP88 S, GP600CP Sorozat : CP88, CP040, CP100, CP125,CP140 CP150,CP160 CP180 CP185 CP200, CP250, CP300 CP200 XLS,CLS Sorozat : CLS446 CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, CLS1450 CH, CLS1453 CB CLS1453 CH.Szellem Sorozat : MU Sorozat : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTMV Sorozat : MV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVS.SU Sorozat : SU210, SU22, SU22 C, SU210, SU220 VHF / UHF Lélek, Szellem Pro, Lélek Pro+SV Sorozat : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C,X Sorozat : XV...

HUF 405000.00

1×16 Mini Optikai KapcsolóJellemzőkAlacsony BeiktatásiSzéles HullámhosszTartományAlacsony ÁthallásMagas Stabilitás, Nagy MegbízhatóságEpoxiingyenes Optikai elérési ÚtReteszelés, mind a NemreteszelésAlkalmazásokCsatorna BlokkolóKonfigurálható Add / DropRendszer FelügyeletMűszerekTeljesítményParaméterek1×16 Mini Optikai kapcsolóHullámhossz Tartománynm1260~1650Működési Hullámhossznm1310 / 1490 / 1550 / 1625 / 1650Beiktatásid B≤1.0Vissza Veszteségd B≥55Áthallásd B≥55PDLd B≤0.1WDLd BLegfeljebb 0.3Ismételhetőségd BLegfeljebb±0.02TápegységV3.0 vagy 5.0Életre timetimestitimestimesmestimesIdő10 MillióVáltás IdejemsLegfeljebb 10Rost TípusSM, vagy MMÁtviteli Teljesítménym WLegfeljebb 500Működési Hőmérséklet° C40~+85Tárolási Hőmérséklet° C40~+85Tömegg16Dimenziómm(L)27×(W)12.6×(H)8.0 (±0.2)A fenti specifikáció, vagy az eszköz nélkül csatlakozóMódHullámhosszFeszültség TípusEllenőrzési ModellRost TípusRost ÁtmérőSzál HosszaCsatlakozóS : SM13 : 1310nm14 : 1490nm15 : 1550nm162 : 1625nm165 : 1650nm13 / 15 : 1310 / 1550nm3 : 3 V5 : 5 VL : ReteszelésN : Nem Reteszelés59 : 9 / 12525 : 250um90 : 900um20 : 2,0 mm05 : 0,5 m10 : 1.0 m15 : 1.5 mOO : NincsFP : FC / PCFA : FC / APCSP : SC / PCSA : SC / APCSTP : ST / PCIN : ST / APCLP : LC / PCLA : LC / APCMikor képek, leírások nem egyeznek,A leírásának, címének helyesA kép csak tájékoztató jellegű...

HUF 16756.20

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 4360.50

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.Ár a különböző verziókÜdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó

HUF 9957.60

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 45360.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó

HUF 13489.20

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 5400.00

JELLEMZŐKTulajdonít ellen felhasználó torkát, felvette audio közvetlenül a hangszalagok rezgések, amely blokkolja a háttérzaj tökéletesenBeépített ADÓVEVŐmikrofon, t aik figyelj tartása nélkül, a rádió, Magas minőségű, zajszűrő mikrofon kiváló továbbított hang Átlátszó akusztikcső ,tiszta hangzás érdekében, hogy nincs hallás fáradtság még rajta egy hosszú idő alatt megerőltető szabadtéri tevékenység.Készült jó minőségű, tartós kábel, ellenállás, hogy húzzaKompatibilis Motorola Modellek : GP140, GP320, GP328, GP329, GP338, GP339, GP340, GP360, GP380, GP640, GP680, GP1280MTX850, MTX850 LS, MTX900, MTX950, MTX960, MTX8250, MTX8250 LS, MTX9250PR860, PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550, PRO5750, PRO7150, PRO7350, PRO7450, PRO7550, PRO7750, PRO9150, PTX700, PTX760, PTX7801...

HUF 25650.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 3240.00

1 LeírásAlkalmazása az átlátszó optikai kábel csatlakozó rendszer, főleg a telepítés a család, lehet egyszerűsíteni a konstrukció feltételeinek, de nem befolyásolja a lakberendezés hatása.2 FunkcióAlacsony beiktatási vissza reflexiós veszteségJó exchangeabilityJó TartósságMagas hőmérséklet stabilitás.Kiváló Minőségű, Szabványos PC / UPC / APC PolírozásSzabvány : IEC B Osztály3 Optikai Teljesítmény Elem PC UPC APC Vizsgálat Hullámhossz (nm ) 1310nm&1550nm beiktatási Max (d B) 0.25 Vissza Veszteség (d B) 50 55 603 D Szemüveg : Elem UPC APC Φ0.125mm Φ0.25mm Φ0.125mm Φ0.25mmes Körzetben Görbe(mm) 7~25 10~25 5~12 Apex Offset(um) ≤50 Szál Magasság(nm) 0.5re Polírozás Szög(°) 8±0.3Hogyan Kell Használni

HUF 15795.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.